Розов живот Франција обележје loveубов Париз телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Розов живот Франција обележје loveубов Париз телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Това е достапна
DEN 1100.80
Количина на стоки:

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб. Карактеристики : -ирлива и удобен материјал.; -Кан носат со вкрстено тело или едно рамо. ; -Магнетско затворање на копчињата за прицврстување.; -Пеферирајте за вас и вашите пријатели да го земете каде било, без да го држите вашиот телефон и да одговараат на облеката што ја носите. Количина на пакет : 1 x виси чанта. Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи). Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб. Карактеристики : -ирлива и удобен материјал.; -Кан носат со вкрстено тело или едно рамо. ; -Магнетско затворање на копчињата за прицврстување.; -Пеферирајте за вас и вашите пријатели да го земете каде било, без да го држите вашиот телефон и да одговараат на облеката што ја носите. Количина на пакет : 1 x виси чанта. Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) .Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џебна форма : -ирлива и удобен материјал.-може да се носи со вкрстено тело или самохрано рамо. -Магнетско затворање на копчето за прицврстување. , Црна чанта, обележје, паричник, архитектура, обичај, пејзаж, илустрација Овој штанд со метален прстен во форма на тркалезна форма (3,2 см x 4 см / 1,3 инчи x 1,6 инчи) помага да го држите вашиот телефон цврсто и да го спречите вашиот телефон од случајни капки и лизгања. Исто така, го одржува телефонот стабилен кога е поставен на маса и останете подалеку од гребнатини.

Основните својства

Додатоци на производот