Бакнеж Специјален дизајн Ноќта на вештерките лажни нокти, сјај-во-темнината, стил „трик или третирање“, со лепак за розови гел нокти, мини датотека за нокти, стап з?

Бакнеж Специјален дизајн Ноќта на вештерките лажни нокти, сјај-во-темнината, стил „трик или третирање“, со лепак за розови гел нокти, мини

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Магија на Ноќта на вештерките : Ограничено издание лажни нокти што светат во темнината се тука; Мат и сјајни завршувања во различни големини, формираат резервни себе си на салонот; DIY лажните нокти заштедуваат време и пари Злобно шик : Маникирите од еден вид прават да изгледате како магично убаво; Создадени исклучиво за бакнеж од врвни професионални уметници за нокти, се бакнуваат со лажните нокти имаат пријатно ѓаволска низа стилови на Ноќта на вештерките. Пласните зашеметувачи : Цврсти бои за лак за нокти, сјајни, мат, 3Д и сјај-во-темни завршувања, сите со најсјајните тематски дизајни досега; Лесен за лепак или притискање на; Ноктите ќе изгледаат буквално буквално за неколку минути да најдете најудобно вклопување за вас; Комплетот за нокти вклучува 24 лепила јазичиња, лепак за розови гелови за нокти (нето wt.), Мини датотека, водоотпорен маникир за да издржи чести миење на рацете; Бакнежот го носи салонот дома со уметност за нокти, лак за нокти, гел маникир, нокти на печатот, лепак за нокти, акрилни нокти, мат и сјајни завршувања во разни големини, форми се резервираат себеси на салонот; DIY лажните нокти заштедуваат време и пари. Злобно шик : Маникирите од еден вид прават да изгледате како магично убаво; Создадени исклучиво за бакнеж од врвни професионални уметници за нокти, се бакнуваат со лажните нокти имаат пријатно ѓаволска низа стилови на Ноќта на вештерките. Пласните зашеметувачи : Цврсти бои за лак за нокти, сјајни, мат, 3Д и сјај-во-темни завршувања, сите со најсјајните тематски дизајни досега; Лесен за лепак или притискање на; Ноктите ќе изгледаат буквално буквално за неколку минути да најдете најудобно вклопување за вас; Комплетот за нокти вклучува 24 лепила јазичиња, лепак за розови гелови за нокти (нето wt.

Основните својства

Додатоци на производот