КУТИЈА За Накит НА XJJZ Правоаголник Кутија За Накит Во Гроздобер Стил Кутија За Накит За Складирање Соба За Прикажување Декорација Кутија За Накит

КУТИЈА За Накит НА XJJZ Правоаголник Кутија За Накит Во Гроздобер Стил Кутија За Накит За Складирање Соба За Прикажување Декорација

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Изработени од легура на цинкОтпорен на ' рѓа,без бледнее, практичен и издржлив. Внатрешноста е изработена од мек кадифе, обезбедува подобра заштита за вашиот накит и ги одржува чисти. Може да се стави вашиот накит, ѓердани, обетки итн, за да се спречи нив од случајно изгубени. Практично и соодветно ставање на сите видови места како што се вашата спална соба, комода или просторија за перење. Со убава резба во гроздобер стил, може да се користи и како уникатна декорација на домот. Изработени од легура на цинк.Отпорен на ' рѓа,без бледнее, практичен и издржлив. Внатрешноста е изработена од мек кадифе, обезбедува подобра заштита за вашиот накит и ги одржува чисти. Може да се стави вашиот накит, ѓердани, обетки итн, за да се спречи нив од случајно изгубени. Практично и соодветно ставање на сите видови места како што се вашата спална соба, комода или просторија за перење. Со убава резба во гроздобер стил, може да се користи и како уникатна декорација на домот. Изработени од легура на цинк.Отпорен на ' рѓа,без бледнее, практичен и издржлив.Внатрешноста е изработена од мек кадифе, обезбедува подобра заштита за вашиот накит и ги одржува чисти.Може да се стави вашиот накит, ѓердани, обетки итн, за да се спречи нив од случајно изгубени.

Основните својства

Material:
Zinc Alloy
External Size:10x6.5x3.5cm/3.93x2.55x1.37inch:
Internal Size:9.5x5x2cm/3.7x1.96x0.78inch:
Color:
Golden/Silver
Package Includes:
1 Piece Jewerly Case:
Note:
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor.:
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement.:
Due to manual measurement, the allowable measurement deviation is 1-3cm :

Додатоци на производот