Полард Семејство Сртот Полиран Калај 1 Пинта Резервоар со рачка За Лизгање

Полард Семејство Сртот Полиран Калај 1 Пинта Резервоар со рачка За Лизгање

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Направено во ВЕЛИКА британија од калај без олово Заострен резервоар од 1 пинта со класична рачка за лизгање. Точен грб и мото над името на кланот. Достапни се над 1000 имиња на кланови. Направено во ВЕЛИКА британија од калај без олово. Заострен резервоар од 1 пинта со класична рачка за лизгање. Точен грб и мото над името на кланот. Достапни се над 1000 имиња на кланови. Еден Резервоар За Калај Со Пивце Со Рачка За Лизгање и Врежан Клански Грб со своите елегантни линии неговиот прекрасен недооценен сјај и неговата извонредно закривена рачка за лизгање овој резервоар за калај од една пинта изгледа импресивно. Она што го прави одличен многу личен подарок е неговиот внимателно истражен и стручно врежан шкотски семеен грб. Историјата на Шкотските Кланови е горда и турбулентна историја на нацијата. Семејните имиња се нашата врска со таа историја. Секој Клан Грб Танкард е рачно изработен и врежан исклучиво за опсегот На Кланот I Luv LTD. Со седиште во Шефилд традиционалното срце на обработка на метали во ВЕЛИКА британија со векови нашите калајџии имаат светска репутација за извонредност во нивниот занает. Здружување на антички вештини врвен дизајн и ултрамодерна технологија за гравирање тие создаваат прекрасни подароци со трајна убавина.

Основните својства

Додатоци на производот