Милагето Кинески Стил Керамички Ѓумбир Тегла Со Капак Цвет Вазна Чај Канистер Десктоп Украс Ракотворби Порцелан Складирање Тегла Цветни Аранжман Свадба Декор, Л

Милагето Кинески Стил Керамички Ѓумбир Тегла Со Капак Цвет Вазна Чај Канистер Десктоп Украс Ракотворби Порцелан Складирање Тегла Цветни

Това е достапна
DEN 180.80
Количина на стоки:

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ориентална Модерна Керамичка Тегла Со Ѓумбир е изработена од керамика, опремена фино глазура и современи чисти линии, убава и елегантна ПОВЕЌЕКРАТНА ГОЛЕМИНА : Голема, 10,24 инчи W x 18,9 инчи H x 10,24 инчи D, Мала, 7,87 инчи W x 14,96 инчи H x 7,87 инчи D, Нашите украсни акценти ќе ви овозможат да уживате во новиот мебел за дома. ДОМАШЕН УКРАС : Теглата За Складирање Порцелан е совршен додаток за украсување на домот за да го нагласи секој агол во вашата дневна соба, спална соба, бања, кујнска маса, трпезарија, влез, канцеларија, куќа на фарма, сала за состаноци, забава итн. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТЕГЛА СО КАПАК : нашата декоративна тегла со отстранлив капак, не само што се користи како тегла за складирање храна, канистер за чај, туку е и декоративна керамичка вазна за прикажување сушен или вештачки цвет, цветен аранжман, гранчиња, растенија итн. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : Одличен подарок за секоја посебна пригода како Роденден, Празник, Годишнина, Затоплување На Куќата, Свадба, Невестински Туш и многу повеќе. ОПИС : - ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ориентална Модерна Керамичка Тегла Со Ѓумбир е изработена од керамика, опремена фино глазура и современи чисти линии, убава и елегантна. - МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТЕГЛА СО КАПАК : нашата декоративна тегла со отстранлив капак, не само што се користи како тегла за складирање храна, канистер за чај, туку е и декоративна керамичка вазна за прикажување сушен или вештачки цвет, цветен аранжман, гранчиња, растенија итн.

Основните својства

- Material:
Ceramic
- Size:
- S:
20cmx20cmx38cm/7.87inchx7.87inchx14.96inch
- L:
26cmx26cmx48cm/10.24inchx10.24inchx18.90inch
Package Includes:
1 Ceramic Ginger Jar:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Додатоци на производот