Мартини - Очила-Класичен Јасен Стакло-Сет од 6-Од Барски-Направени во Европа - 8 мл.

Мартини - Очила-Класичен Јасен Стакло-Сет од 6-Од Барски-Направени во Европа - 8 мл.

Това е достапна
DEN 1087.20
Количина на стоки:

Најдобар европски квалитет без олово кристал за крајна искра и јасност уметнички дизајниран да се координира убаво со секој декор на масата.безбедна Машина за Миење Садови. Прави совршен подарок за некој посебен или за лична употреба. Најдобар европски квалитет без олово кристал за крајна искра и јасност. уметнички дизајниран да се координира убаво со секој декор на масата.безбедна Машина за Миење Садови. Прави совршен подарок за некој посебен или за лична употреба. е лидер во индустријата за кристали и стакло повеќе од две децении. Нашата основна репутација за обезбедување на потрошувачот со најквалитетна стока со најисплатливи цени е во тек. Овој комплет од 6 чаши мартини е дел од Колекцијата На Маси Барски која беше омилена на сите времиња. Уметнички дизајниран за убаво координирање со секој декор на масата. Бидете сигурни овој сет од 6 очила за мартини ќе даде изјава за елеганција, со што ќе го смени амбиентот од наједноставната афера во луксузен настан.

Основните својства

Додатоци на производот