Whw Целата Куќа Светови Crosby Улица Торта Штанд, Пиедестал Плоча, Гроздобер Стил, Кристално Јасно Стакло, Различни Целиот Модел, 7 Инчен Дијаметар

Whw Целата Куќа Светови Crosby Улица Торта Штанд, Пиедестал Плоча, Гроздобер Стил, Кристално Јасно Стакло, Различни Целиот Модел, 7 Инчен

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ВАШИТЕ ГОСТИ со спектакуларен дисплеј на врвот на масата користејќи Го Штандот За Торта Американа Ова привлечно парче е подготвено да ги подигне и прикаже вашите трпезни задоволства, од добрите за јадење како овошје, колачи, колачиња до цветни или свеќи. НАПРАВЕТЕ ЈА ВАШАТА ХРАНА УБАВА и воодушевете ги вашите гости. Целиот модел инспириран од гроздобер модели е елегантен и безвременски доведување интерес за табелата. ДОБРО ГОЛЕМИНА, ова парче мери на следниов начин : 7 инчи во дијаметар х 3 инчи во висина. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ ОВА парче е пријателско за миење садови. Поставете ја вашата маса со свој личен стил со ова разноврсно парче додека ги воодушевувате гостите и создавате имагинативни прикази. ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СЕКОЈ ДОМ оваа блескава чинија за торта е совршена за секој дом, за да прославите празници, родендени, свадби и многу повеќе. Толку прекрасно, ќе сакате да го чувате дома за себе. Уживајте! Од Целата Куќа Светови. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ВАШИТЕ ГОСТИ со спектакуларен дисплеј на врвот на масата користејќи Го Штандот За Торта Американа. Ова привлечно парче е подготвено да ги подигне и прикаже вашите трпезни задоволства, од добрите за јадење како овошје, колачи, колачиња до цветни или свеќи. НАПРАВЕТЕ ЈА ВАШАТА ХРАНА УБАВА и воодушевете ги вашите гости. Целиот модел инспириран од гроздобер модели е елегантен и безвременски доведување интерес за табелата. Добро големина, ова парче мери на следниов начин : 7 инчи во дијаметар х 3 инчи во висина.

Основните својства

Додатоци на производот