170304 4 х 12 Прилагодлива Должина Пелети Пропустливи

170304 4 х 12 Прилагодлива Должина Пелети Пропустливи

Това е достапна
DEN 528.00
Количина на стоки:

Оваа цевка со прилагодлива должина од 12 инчи, со дијаметар од 4 Инчи од серијата Pelletvent Pro и е изградена со системот duralock за цврста заптивка Може да се користи и во вертикални и во хоризонтални инсталации. Надворешниот дијаметар на цевката е 5/8 степени поголем од дијаметарот.

Основните својства

Додатоци на производот