BESTonZON 2 пакет 25mm Воздух Активиран Мијалник Врвот Отстранување На Ѓубрето Прекинувач За Воздух Контра Врвот Отстранување На Отпад Прекинувач за вклучување / Исклучу

BESTonZON 2 пакет 25mm Воздух Активиран Мијалник Врвот Отстранување На Ѓубрето Прекинувач За Воздух Контра Врвот Отстранување На Отпад Прекинувач

Това е достапна
DEN 222.72
Количина на стоки:

СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и нерѓосувачки челик Дизајнер-квалитетна единица за отстранување ѓубре ја елиминира потребата за прекинувач за електричен ѕид. Отстранувачот за ѓубре може да се пофали со квалитетна завршна обработка и конструкција. Изработен од врвен материјал за издржлива употреба. Убавината и перформансите на апаратот за подобрување на домот ќе траат во наредните години. Активирано и деактивирано копче за притискање на воздухот. Пакетот Вклучува 2 x Прекинувач за Воздух 2 x 1,5 m Карактеристики На Воздушните Цевки-Убавината и перформансите на апаратот за подобрување на домот ќе траат во наредните години. - Отстранувачот на ѓубре може да се пофали со квалитетна завршна обработка и конструкција. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Нерѓосувачки Челик. - Дизајнер-квалитетна единица за отстранување ѓубре ја елиминира потребата за прекинувач за електричен ѕид. - Големина : околу 9х4, 2х4, 2см. - Изработен од врвен материјал за издржлива употреба. - Боја : како што е прикажано. - Активирано и деактивирано копче за притискање на воздухот. Информации за стоки дали барате професионален, достапен прекинувач за воздух за ѓубре? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален прекинувач за воздух мора да ги задоволи вашите потреби.

Основните својства

Додатоци на производот