Безжичен Возач На Вежба, 16v Возач На Вежба За Напојување Со Батерија/Полнач, 18+1+1 Позиција, 50 парчиња Додатоци, 2 Променливи Брзини, 3/8 Чак Без Клуч, Ударна Вежба За Дом?

Безжичен Возач На Вежба, 16v Возач На Вежба За Напојување Со Батерија/Полнач, 18+1+1 Позиција, 50 парчиња Додатоци, 2 Променливи

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

[Вежба За Удар Со високи Перформанси] за Разлика од традиционалните возачи на вежби, вежбата за удар безжично скенирање произведува аксијална сила на удар, покрај ротацијата, зголемувајќи ја ефикасноста на дупчењето Со максимална стапка на удар од 24000 ппм и максимална брзина од 1600 вртежи во минута (длабочина На Дупчење : 1 инч (25мм) за дрво и 3/8 инчи(10мм) за челична плоча. Овој безжичен возач на вежба е совршена алатка за секого без разлика дали се користат за професионални занаети или подобрувања на куќата. [18+1+1 Спојка Дрво : 1 инч (25мм). Овој безжичен возач на вежба е совршена алатка за секого. Без разлика дали се користи за професионални занаети или подобрувања во куќата, со вежбата за напојување со скенирање, лесно е да се навртува и излегува и да се дупчи во дрво, плочка, пластика, па дури и челик.

Основните својства

Додатоци на производот