Традиционални Лекови Грлото Капки Органска Кашлица, Еукалиптус Нане Со Ментол, Смирува Болки во Грлото &засилувач; Ублажува Кашлица, 16ct.

Традиционални Лекови Грлото Капки Органска Кашлица, Еукалиптус Нане Со Ментол, Смирува Болки во Грлото &засилувач; Ублажува Кашлица,

Това е достапна
DEN 1144.00
Количина на стоки:

Смирува Болки Во Грлото И Ја Ублажува Кашлицата УСДА Сертифициран Органски, Б Сертифициран Корп. оваа уникатна формула мешавини смирувачки органски ментол, за ублажување на повремени кашлица и болки во грлото, со органски есенцијални масла од нане и еукалиптус. Вкус : Еукалиптус Нане. Содржи 16 Капки Ментол Кашлица. Традиционални Лекови Капки За Органска Кашлица Од Грло, Нане Од Еукалиптус со Ментол, Ги Смирува Болките Во Грлото И Ја Ублажува Кашлицата, 16ct.

Основните својства

Додатоци на производот