Хавамоаса Вреќа Со Шише Со Топла Вода, Цртана Зимска Вреќа Со Топла Вода Со Симпатична Кадифен Капак За Подарок

Хавамоаса Вреќа Со Шише Со Топла Вода, Цртана Зимска Вреќа Со Топла Вода Со Симпатична Кадифен Капак За Подарок

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Пренослив : Вреќата Со Топла Вода е лесна и компактна, што е лесна за носење И лесно може да се стави во џебовите на палтото, училишните чанти. Безбеден материјал : Шишето Со Топла Вода изработено од издржлив и долготраен ПВЦ обезбедува безбедност и ја одржува водата топла подолго време. Со кадифен капак : Вреќата Со Топла Вода опремена со симпатичен кадифен капак за да спречите вреќата со топла вода директно да контактира со вашата кожа, избегнувајќи изгореници. Дизајн на широка уста : Цртан Филм Шише Со Топла Вода со широк дизајн на устата го прави погодно додавањето топла вода. Разноврсна : Раката Потопла За Стапала може да ги ублажи менструалните грчеви и да ве стопли во зима, а исто така е совршен избор за подарок. Опис : класичниот дизајн на ова класично шише со топла вода. Шишето Со Топла Вода може да ги ублажи болките во мускулите, болките и болките, болките во долниот дел на грбот, Потоплата Торба за Раце е идеален подарок за жени менструални грчеви и други вообичаени болки. Вреќата Со Топла Вода е исто така симпатична и симпатична. Карактеристики : Шише Со Топла Вода-Боја : Сива. - Материјал : ПВЦ, кадифен. - Големина : 14х22 см/5, 51х8, 66 инчи. Тежина : 70гр Белешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Основните својства

Додатоци на производот