Џ Америка Ncaa Возрасни Мажи Linebacker Ii YB Обоена Боја Бок Поло Кошула

Џ Америка Ncaa Возрасни Мажи Linebacker Ii YB Обоена Боја Бок Поло Кошула

Това е достапна
DEN 409.76
Количина на стоки:

100% Други Влакна Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 1х1 ребро јака и само-ткаенина вратот лента. Поставени ракави со пруги. Контрастна лента на полите на ракавот. 80% Поли, 20% Вискоза Дрес. Овој стил нуди забава спин на традиционалните поло со додавање на предиво боја лента ракави. Контрастното шиење околу работ на ракавот се врзува назад кон левата градите и грбот на вратот тимска графика. Ова поло е дефинитивен победник во гардероба.

Основните својства

Додатоци на производот