4 сетови Маникир Постави клиперс за нокти, сет на педикир за принцези, кој се подготвува комплет за нокти за девојчиња, забава Подарок подарок 4 сетови

4 сетови Маникир Постави клиперс за нокти, сет на педикир за принцези, кој се подготвува комплет за нокти за девојчиња, забава Подарок подарок

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Многу од 4 маникир на маники за принцеза кои секој доаѓа во своја мала симпатична принцеза околу случајот Овие доаѓаат со јасна прозорец кутија за да ги задржат сите внатре. Комплетот за нега на функции на Muilt мора да го исполни она што секојдневно ви треба, да вклучува грижа за раце, нега на лицето, нега на нозе. Одлично за порибување на порибници. Професионалниот маникир поставува симпатична тркалезна форма, 4 различна боја, направи плус, па знаеме на кого му припаѓа. Сетот за маникир е мал и лесен. Лесно е да се стави во торбата за патување или секојдневен живот. Секоја комплет за маникир за девојчиња вклучува седум додатоци за метални маникир. Секој комплет за нокти клиперс мери 4 "долг x 4" широк x0,7 ", помалку од еден инч дебел, така што е многу лесно да се фрли во речиси секоја чанта или торба за тоалети. Лесно е да се чувате во вашата чанта, автомобил, на вашата работна маса, на вашата работна маса, На кое било место. Добро награда за забава за забави и туш за бебиња. Многу од 4 мали маникир на принцезата што секој доаѓа во своја мала симпатична принцеза околу случајот. Овие доаѓаат со јасна прозорец кутија за да ги задржат сите внатре. Функциите мора да го исполнуваат она што секојдневно ви треба, да вклучуваат грижа за раце, нега на лицето, нега на нозе. Одлично за порибување на порибници. Професионални маникир поставува симпатична форма на кругот, 4 различни бои, направете плус, па знаеме на кого му припаѓа. Од четири доаѓа во бебе зелено, розово, топла пинка и сина боја со прекрасни девојки кои печатат на нив. Сетот за маникир е мал и лесен. Лесно е да се стави во торбата за патување или секојдневен живот. Секоја комплет за маникир за девојчиња вклучува седум додатоци за метални маникир. Секој комплет за нокти клиперс мери 4 "долг x 4" широк x0,7 ", помалку од еден инч дебел, така што е многу лесно да се фрли во речиси секоја чанта или торба за тоалети. Лесно е да се чувате во вашата чанта, автомобил, на вашата работна маса, на вашата работна маса, На кое било место.

Основните својства

Додатоци на производот