Копри сет од 4 покривка од 4 тркала од 16 инчи црни Hubcap Snap-on Fits Toyota Camry

Копри сет од 4 покривка од 4 тркала од 16 инчи црни Hubcap Snap-on Fits Toyota Camry

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Основните својства

Додатоци на производот