Х-DREE Пар Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Кабинет Прозорец Врата Шарка 2.4 Долга (Par de bisagra de puerta de ventana de gabinete de acero inoxidable de tono plateado 2.4 '' de largo

Х-DREE Пар Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Кабинет Прозорец Врата Шарка 2.4 Долга (Par de bisagra de puerta de ventana de gabinete de

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Димензија (Секоја) : 6 х 1,1 х 0,4 см/ 2,4 "х 0,43" х 0,16 " (Л*В*Т). Дијаметар на дупката : 4,5 мм/ 0,18". Тежина : 36гр (Пезос : 36гр. Содржина На Пакетот : 1 Пар х Шарка На Вратата (Контенидо дел пакет : 1 х бисагра де пуерта. Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрен Тон;Димензија (Секоја) : 6 х 1,1 х 0,4 см/ 2,4 "х 0,43" х 0,16 " (Л*В*Т). Дијаметар на дупката : 4,5 мм/ 0,18". Тежина : 36гр (Пезос : 36гр. Содржина На Пакетот : 1 Пар х Шарка На Вратата (Контенидо дел пакет : 1 х бисагра де пуерта. Пар Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Шарка На Прозорецот На Вратата 2.4" Долг Изработен од квалитетен материјал од нерѓосувачки челик во сребрен тон, кој се користи за долг живот. Монтажа за домашна врата или прозорец, кабинет, кутија за алат, итн. Инсталирајте со завртка, завртката не е вклучена овде. Опис На Шпански јазик Par de bisagra de puerta de ventana de gabinete de acero inoxidable de tono plateado 2.4' 'de largonombre de proucto : Bisagra de puerta; Материјал : Acero inoxidable Color : tono plateado; димензија (cada una) : 6 x 1.43' 'x 0,16' '(l * w * t)diametro del agujero : 4,5 mm / 0,18' 'песо : 36gcontenido del puerta : 1 X Bisagra De Puerta.

Основните својства

Додатоци на производот