10 парчиња/многу Месинг Позлатена Мини Шарка Мал Декоративен Накит Дрвена Кутија Шарки На Вратите На Кабинетот Со Клинци Мебел За Кукли Акц

10 парчиња/многу Месинг Позлатена Мини Шарка Мал Декоративен Накит Дрвена Кутија Шарки На Вратите На Кабинетот Со Клинци Мебел За Кукли Акц

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Пакетот Вклучува : 10 парчиња Мини Шарки Самостојни материјали : ЕЛЕКТРИЧНИ. Сертификација : НИКОЈ. Пакетот Вклучува : 10 парчиња Мини Шарки. Самостојни материјали : ЕЛЕКТРИЧНИ. Сертификација : НИКОЈ. Дизајниран за минијатурен мебел од 1/12 куклена куќа, како што се плакари, ормари итн.постојат 4 дупки за монтирање на секоја шаркаделикатна по изглед за да се подобри убавината на минијатурните производи.Дојдете во минијатурна големина за употреба на деликатни кутии или кукли houses.It одлично е за луѓе кои сакаат САМ.Мали цврсти шарки за задник, пакет од 5 парчиња. Овие мини шарки се совршени за поправка на кутии за накит,изработка на модели,правење кутии за складирање и друга општа употреба околу вашиот дом/продавница.Спецификации : Големина Кога Е Целосно Отворена( L x W) : Прибл. Должина на завртката 10 х 8мм : Прибл. 6 mmmmaterial : Metal Color : Golden Package вклучува : 10pcs мини Hinges Item специфики : Diy материјали : Електрични Потекло : Копното China Certification : НИШТО.

Основните својства

Додатоци на производот