ДОИТУЛ 40 Комплети Прозорци Кабина Куки За Очи И Штала За Заклучување Врати Кука За Врата Челичен Екран Бањи Јаглерод На Замена Вртливи Куки

ДОИТУЛ 40 Комплети Прозорци Кабина Куки За Очи И Штала За Заклучување Врати Кука За Врата Челичен Екран Бањи Јаглерод На Замена Вртливи

Това е достапна
DEN 301.92
Количина на стоки:

јаглероден челик ШТАЛА ВРАТА кука структурата е цврста и едноставна, против ' рѓа, отпорна на , не-деформација, површинска пасивација. ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ПОРТАТА Специјален дизајн и е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. ВРАТА БРАВИ ЗАВРТКИ лизгачка штала врата повеќе приватност, брави и отклучува лесно и брзо. Кука и очи Погоден За фиксирање на положбата на вратите и прозорците, отпорен на ветер и може да биде во домови, канцеларии, супермаркети, фабрики,. ВРАТАТА завршува Одлично за контрола на отворени прозорци или врати и тивки држачи, има стабилни работни перформанси. Список на пакети 40 х комплети Куки И Брави За очи Карактеристики-тој е произведен со професионална технологија за да се осигура дека производот може да работи долго време хардверски брави на вратите. - Материјал : куки за кабина од јаглероден челик и материјал Од Јаглероден челик Со Врвен јаглероден челик со галванизирана површина , цврста и не е лесна за заклучување на вратата. - Боја : Сребрена брава На вратата-Големина : 6, 50Х3, 00Х1, 00см/2, 55Х1, 18х0 штала врата. - Може да биде во одредување на положбата на прозорците и вратите, домот, канцеларијата, фармата, супермаркетот и сл.

Основните својства

Додатоци на производот