Асидрама 10 пакет 5 инчи четкани сатенски никел кујнски рачки, кабинет влече хардвер за кујнски кабинет за фиоки за фиоки за влечење, влече рачки за фустани

Асидрама 10 пакет 5 инчи четкани сатенски никел кујнски рачки, кабинет влече хардвер за кујнски кабинет за фиоки за фиоки за влечење, влече

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Гаранција за бренд Asidrama : Ние го сфаќаме вашето корисничко искуство многу сериозно и ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи што можете да ги испробате 100 дена и ако има какви било проблеми со квалитетот, ние ќе ги замениме или ќе ви дадеме целосна наплата Хардвер на кабинетот Асидрама : 10 пакувања 5 инчи четки за сатенски никел кабинети. Секоја рачка е индивидуално безбедно спакувана за да се спречат испакнатини и гребнатини. Направено од висококвалитетна легура на цинк со четкана сатенска никел завршница, повлекувањето на Асидрама е влечење со тешки кабинети што е силно и издржливо. Стандардно растојание на завртки за лесна инсталација и замена. Широк спектар на примена : Повлекувањето на мебелот Asidrama се идеални за плакари, плакари, шкафови, фиоки, гардероби, врати и гардероби. Можете да го надградите вашиот дом со вашиот DIY. Мерење : Центри за дупки (CC) : 5 инчи (128мм); Севкупна должина : 6,4 инчи (163мм); Ширина : 0,67 инчи (17мм); Проекција : 1,1 инчи (29мм); Проверете ја големината на рачките што ви требаат внимателно пред да ги купите. Гаранција за бренд Asidrama : Ние го сфаќаме вашето корисничко искуство многу сериозно и ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи што можете да ги испробате 100 дена и ако има какви било проблеми со квалитетот, ние ќе ги замениме или ќе ви дадеме целосна наплата. Хардвер на кабинетот Асидрама : 10 пакувања 5 инчи четки за сатенски никел кабинети.

Основните својства

Додатоци на производот