Плишано Ќебе, Ќебе За Дремка, Топло Пријатно Меко, Ќебиња Од Микрофибер, Милениче Од Животинско Куче

Плишано Ќебе, Ќебе За Дремка, Топло Пријатно Меко, Ќебиња Од Микрофибер, Милениче Од Животинско Куче

Това е достапна
DEN 431.84
Количина на стоки:

Карактеристики-достапни се 3 големини, 150х130 см/59, 0х51, 1 инчи, 150х200 см/59, 0х78, 7 инчи, 150х100 см/59, 0х39, 3 инчи Двете страни може да се користат, еднострано печатење. Тој е отпорен на избледување и може да ве придружува долго време. Мека Ткаенина - ова ќебе од руно е направено од практични полиестерски влакна од микрофибер (некои бели делови може да се појават по печатењето на моделите на овој материјал). Руното е соодветна алтернатива на волната со споредлива топлина, но сепак без гребење. Ќе се заљубите во оваа удобност и топлина. Прилагодено Со Фотографии - нема шема што ви се допаѓа? Не е важно, ве молиме контактирајте не, ние обезбедуваме бесплатна персонализирана услуга за прилагодување. Прилагодено ќебе може да биде многу уникатен подарок. Повеќекратна Употреба-Фрлете го ова преку вашиот кревет за да уживате во релаксирачка дремка или каучот во дневната соба додека ја гледате омилената ТВ-емисија; тоа е исто така вашиот совршен партнер за зимско кампување, ранци или за употреба во климатизирана просторија. Лесна Нега-Машинско перење во ладна вода на нежен циклус. Падне сува ниска. Не користете детергент со хлор. Немојте да се сушите и да пеглате. Карактеристики-достапни се 3 големини, 150х130 см/59, 0х51, 1 инчи, 150х200 см/59, 0х78, 7 инчи, 150х100 см/59, 0х39, 3 инчи. Двете страни може да се користат, еднострано печатење. Тој е отпорен на избледување и може да ве придружува долго време. Мека Ткаенина - ова ќебе од руно е направено од практични полиестерски влакна од микрофибер (некои бели делови може да се појават по печатењето на моделите на овој материјал).

Основните својства

Додатоци на производот