Островот На Кучињата Замена Мирис Неутрализирање Спреј, Црвени Бобинки &засилувач; Шампањ, 8 Унца

Островот На Кучињата Замена Мирис Неутрализирање Спреј, Црвени Бобинки &засилувач; Шампањ, 8 Унца

Това е достапна
DEN 175.84
Количина на стоки:

НЕУТРАЛИЗИРАЈТЕ ГИ ЛОШИТЕ МИРИСИ : овој спреј за неутрализирање на мирисот нуди свежа, нетоксична и безбедна алтернатива за дезодорирање парфеми и домашни спрејови, кои не се безбедни за нанесување директно на палтото на вашето куче БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА НАСЕКАДЕ : Со нашиот мирис на црвени бобинки и шампањ, овој спреј може да се нанесе директно на вашето куче, а може да се нанесе и низ куќата, на постелнината и во автомобилот. ЧИСТИ КУЧЕНЦА : чист, сјаен и свеж капут е добар показател за здраво, добро сакано кученце и неопходност за продолжено време на гушкање. Нашите шампони, балсами и спрејови за четки се совршено избалансирани и помагаат да се отстрани мирисот. ПОМАГАЊЕ НА ВАШЕТО КУЧЕ ДА БЛЕСНЕ : ја разбираме моќта на благосостојбата за да им помогнеме на кучињата да светат одвнатре кон надвор. Ние нудиме нутритивно супериорна храна, третира и додатоци заедно со врвни производи за чешлање. ВНАТРЕШНА ВЕЛНЕС И НАДВОРЕШНА УБАВИНА : промовираме здравје и убавина преку исхрана и благосостојба затоа што се грижиме колку што правите за она што го ставате и на телото на вашето куче. Револуционерен спреј за неутрализирање на мирисот за вашето куче и домот. Репродукциите го заменуваат мирисот, ги неутрализираат лошите мириси и ги заменуваат со суптилен вкусен мирис.

Основните својства

Додатоци на производот