Накит Шелби Кобра | Приврзок За Супер Змија, Ѓердани, Нараквици, Врски Со Манжетни, Обетки И Многу Повеќе

Накит Шелби Кобра | Приврзок За Супер Змија, Ѓердани, Нараквици, Врски Со Манжетни, Обетки И Многу Повеќе

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

ШЕЛБИ КОБРА ? Приврзок За Ознака За Кучиња од црни Јаглеродни Влакна со иконската Шелби Супер Змија ВОЕНИ КОРЕНИ ? Инспириран од воената служба На Керол Шелби, овој приврзок за машка ознака за кучиња додава модерен пресврт на класичната ознака за воено куче. ДИМЕНЗИИ ? 24" Роло Синџир со Јастог Затворач - Нерѓосувачки Челик - Високо полиран И Црна Јаглеродни Влакна Куче Таг Ѓердан. СУПЕР ЗМИЈА ? Црн Јаглеродни Влакна И Ѓердан од нерѓосувачки Челик за мажи прави совршен подарок за ентузијастот за трки во вашиот живот. ШЕЛБИ КОБРА ? Украсена со иконската Супер Змија Шелби Кобра, нашата нова линија Накит го опфаќа духот На Керол Шелби и неговото тркачко наследство.

Основните својства

Додатоци на производот