Смешни Куче Метал Знак Дом Без Куче Е Само Куќа Рустикален Круг Миленичиња Врата Закачалка со Саркастични Миленичиња Куче Велејќи Метал Печатење Миленичиња Кучињ?

Смешни Куче Метал Знак Дом Без Куче Е Само Куќа Рустикален Круг Миленичиња Врата Закачалка со Саркастични Миленичиња Куче Велејќи Метал

Това е достапна
DEN 150.24
Количина на стоки:

€_Премиум Материјал Q : тркалезниот метален знак е изработен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време внатрешна и надворешна употреба Без ' рѓосување и без избледување. €®Стандардна Димензија Q : тркалезниот метален знак има два вида големина за избор. И двајцата се идеална големина како извонредна декорација за влезната врата, масата, просторијата, фармата и домот. €€Лесна Инсталација Q : тркалезниот метален знак е лесен за инсталирање со претходно дупчени дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. €€Повеќекратна Примена Q : Најдобра декорација за дом, куќа на фарма, спална соба, дневна соба, трпезарија, човечка пештера, канцеларија, викендица, кабина, куќа на плажа, гаража и продавница. € ● Безбедно Пакување Q : ние го користиме картонот за да го завиткаме кружниот метален знак осигурајте се дека ќе го добиете без оштетување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Материјал : кружниот метален знак е изработен од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долготрајна внатрешна и надворешна употреба. Без ' рѓосување и без избледување. Ве молиме, исто така, љубезно забележете дека текстот може да се додаде и моделот може да се персонализира. Димензија : кружниот метален знак има два вида големина за избор : 9х9 инчи (23смх23см) и 12х12 инчи(30х30см). И двете се идеална големина како извонредна декорација за влезната врата, задната врата, масата, просторијата, фармата и домот. Инсталација : кружниот метален знак доаѓа со претходно дупчени дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Супер лесно за закачување на вратата, портата, ѕидот, прозорецот и оградата.

Основните својства

Додатоци на производот