Жолта Куче Дизајн Тим Дух Зелена И Златна ЕЗ-Зафат Куче Поводник - Со Удобност Рачка-Големи-1 и 5 нозе

Жолта Куче Дизајн Тим Дух Зелена И Златна ЕЗ-Зафат Куче Поводник - Со Удобност Рачка-Големи-1 и 5 нозе

Това е достапна
DEN 245.92
Количина на стоки:

УПОТРЕБА-100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлично за кучиња на отворено, водни кучиња, кучиња на терен и службени кучиња. Машина за перење и отпорни на временски услови. ГАРАНЦИЈА-100% ЗАГАРАНТИРАНА - овие јаки за кучиња се поддржани Од Жолтиот Дизајн На Кучиња 100% Гаранција. Покриени 365 Дена од кршење, дефекти, избледување, па дури и џвакање. НЕ КОРИСТЕТЕ ЗА ВРЗУВАЊЕ!. ПРОИЗВЕДЕНО во САД - Произведено од почеток до крај Од Жолто Куче Дизајн Ад. Во Гринсборо НК. Семејството е во сопственост и работи од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од нас базирани бизниси. ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА-јаката јаже кое крепи утлегар е направена и за кучиња со широк врат како булдози и за тесни глави како песови. Но, одлично е и за кучињата што влечат поради тоа е акција на стегање. КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ - Сите Јаки За Кучиња Со Жолт Дизајн На Кучиња се достапни во соодветни каишки, ремени, Ознаки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и многу повеќе! Проверете ја нашата продавница овде или погледнете подолу за да видите соодветни производи. УПОТРЕБА-100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција. Одлично за кучиња на отворено, водни кучиња, кучиња на терен и службени кучиња. Машина за перење и отпорни на временски услови. ГАРАНЦИЈА-100% ЗАГАРАНТИРАНА - овие јаки за кучиња се поддржани Од Жолтиот Дизајн На Кучиња 100% Гаранција. Покриени 365 Дена од кршење, дефекти, избледување, па дури и џвакање. НЕ КОРИСТЕТЕ ЗА ВРЗУВАЊЕ!. ПРОИЗВЕДЕНО во САД - Произведено од почеток до крај Од Жолто Куче Дизајн Ад. Во Гринсборо НК. Семејството е во сопственост и работи од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од нас базирани бизниси. ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА-јаката јаже кое крепи утлегар е направена и за кучиња со широк врат како булдози и за тесни глави како песови. Но, одлично е и за кучињата што влечат поради тоа е акција на стегање.

Основните својства

Додатоци на производот