Водоотпорни Кревети За Кучиња За Големи Кучиња Со Капак Што Се Перат, Меки Перници За Подлога За Кревети За Миленичиња За Средни, Екстра Големи Кучиња

Водоотпорни Кревети За Кучиња За Големи Кучиња Со Капак Што Се Перат, Меки Перници За Подлога За Кревети За Миленичиња За Средни, Екстра

Това е достапна
DEN 879.84
Количина на стоки:

Пена За Гајба со јајца : 4 " високиот кревет за кучиња сличен на душек рамномерно ја распределува тежината на миленичето, што обезбедува максимална поддршка и удобност за кучиња и мачки од сите возрасти, особено кученца или постари кучиња Крајна Површина За Спиење : кадифен врвен кревет за миленичиња создава дополнителна атмосфера за вашите четириножни пријатели да спијат како трупец секоја вечер. Реверзибилен Дизајн : Изграден Со плетена ткаенина на дното и страните, креветот за кучиња може да издржи до секојдневно абење. Паметен Дизајн : душекот во Форма На Правоаголник е совршен за вашите миленици да спијат и доволно простран за да се истегнат. Исто така, може да се стави на секој покачен кревет за кучиња и кревет за кучиња брануваа или во гајба и куќа за миленичиња. Лесна Нега : патент, отстранлив капак што може да се пере во машина за брзо чистење. Внатрешната пена за гајба за јајца не се пере. Овој екстра голем ортопедски кревет за кучиња од пена има димензии 47 "л х 33" Вх 4 "Х. Гајба За Јајца Пена : 4" високиот кревет за кучиња сличен на душек рамномерно ја распределува тежината на миленичето, што обезбедува максимална поддршка и удобност за кучиња и мачки од сите возрасти, особено кученца или постари кучиња. Крајна Површина За Спиење : кадифен врвен кревет за миленичиња создава дополнителна атмосфера за вашите четириножни пријатели да спијат како трупец секоја вечер. Реверзибилен Дизајн : Изграден Со плетена ткаенина на дното и страните, креветот за кучиња може да издржи до секојдневно абење. Паметен Дизајн : душекот во Форма На Правоаголник е совршен за вашите миленици да спијат и доволно простран за да се истегнат. Исто така, може да се стави на секој покачен кревет за кучиња и кревет за кучиња брануваа или во гајба и куќа за миленичиња.

Основните својства

Додатоци на производот