WZHSDKL Интерактивни Мачки Играчка Топка Паметни Електрични Автоматски Тркалање Скокање Топката Предводена За Мачки Куче Интелигентни DIY Закачка Играчка Usb Задолжен

WZHSDKL Интерактивни Мачки Играчка Топка Паметни Електрични Автоматски Тркалање Скокање Топката Предводена За Мачки Куче Интелигентни DIY Закачка

Това е достапна
DEN 572.80
Количина на стоки:

Мек тпу и абс материјал, ефикасно ја намалуваат бучавата Два Режими На Трчање, Нормален И активен режим, погоден за сите мачки и мали кучиња. Вграден сензор, почнете да работите со тркалање на топката. Вградени неколку шарени LED светла. Уникатен дизајн на кука, Погоден За различни додатоци за сопственикот да направи сам според преференциите на неговото милениче. Мек тпу и абс материјал, ефикасно ја намалуваат бучавата.Два Режими На Трчање, Нормален И активен режим, погоден за сите мачки и мали кучиња.Вграден сензор, почнете да работите со тркалање на топката.Вградени неколку шарени LED светла.Уникатен дизајн на кука, Погоден За различни додатоци за сопственикот да направи сам според преференциите на неговото милениче.СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : КОМПЈУТЕР+ABS+TPUSize : за 7.2 снабдување со моќност : Вклучен Е USB Пакет За Полнење : 1* играчка за миленичиња ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Основните својства

Додатоци на производот