Виски миленичиња Санта костум Божиќ Клохес кучиња Зимски палто--С--С--С--С

Виски миленичиња Санта костум Божиќ Клохес кучиња Зимски палто--С--С--С--С

Това е достапна
DEN 239.84
Количина на стоки:

S - вратот : 9,44 инчи /24 см; Биста : 14 инчи/36 см; Должина наназад : 9,44 инчи/24см Две нозе божиќни костуми за кучиња, капа што одговара на кучиња Дедо Мраз за крзнениот најдобар пријател на вашето семејство. ♥ Чувајте го вашиот крзнен пријател топол и заштитен од зимското време со стилски талент. Одлично за Божиќ, роденденски забави или кој било настан каде што едноставно сакате да се забавувате. Ве молиме, не заборавајте : и вашето домашно милениче го сакате Божиќ!. Visky Deavery : FBA (исполнување од) може да се испорача 1 ден. ФБМ (исполнување од страна на Трговец) Ветувањето за наредба на Виски нормално трае 7–14 работни дена пристигнале во вашиот дом (освен неочекуваното); слободно контактирајте не доколку е потребно. S - вратот : 9,44 инчи /24 см; Биста : 14 инчи/36 см; Должина наназад : 9,44 инчи/24см. Две нозе божиќни костуми за кучиња, капа што одговара на кучиња Дедо Мраз за крзнениот најдобар пријател на вашето семејство. ♥ Чувајте го вашиот крзнен пријател топол и заштитен од зимското време со стилски талент. Одлично за Божиќ, роденденски забави или кој било настан каде што едноставно сакате да се забавувате. Ве молиме, не заборавајте : и вашето домашно милениче го сакате Божиќ!.

Основните својства

Додатоци на производот