Генерички Чипка Куче Јака Дизајнер Со Поводник Постави Девојка Момче Принцеза Миленичиња Мачка Малку Мали Животни Одење Олово Кожа Ѓердан Лигавчиња

Генерички Чипка Куче Јака Дизајнер Со Поводник Постави Девојка Момче Принцеза Миленичиња Мачка Малку Мали Животни Одење Олово Кожа Ѓердан

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење. Карактеристики : Персонализирани, Прилагодливи, Удобни. Одговараат за : Мали Средни Големи Кучиња. Направете го вашето куче лесно за набудување и безбедно, совршено за секојдневни прошетки. Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул. Елаборирана ткаенина, лесна за перење. Карактеристики : Персонализирани, Прилагодливи, Удобни. Одговараат за : Мали Средни Големи Кучиња. Направете го вашето куче лесно за набудување и безбедно, совршено за секојдневни прошетки. Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул.Елаборирана ткаенина, лесна за перење.Карактеристики : Персонализиран, Прилагодлив, Удобен костум за : Мали Средно Големи Кучиња.Направете го вашето куче лесно за набудување и безбедно, совршено за секојдневни прошетки.Методи на мерење : биста : Измерете го најширокиот обем на градите на кучето и оставете 2-3 см за измерениот обем должина на грбот : должината од вратот до основата на опашката, измерениот обем е резервиран за Обем од 2-3 см : Измерете го обемот на вратот на кучето и резервирајте 2-3 см за измерениот обем карактеристики : Материјал : Полиестер(1 инч =25,4 Мм или 1мм = 0,0393 инчи)пакетот вклучува : 1 парчиња лак градите страпнота : 1.

Основните својства

Додатоци на производот