Дин и Тајлер ЗЛАТЕН СПАЈК, Куче Јака Со Убава Месинг И Никел Хардвер-Црна Големина 34 - Инчен од 1-1/2-Инчен-Се Вклопува Вратот 32-Инчен до 36-Инчен

Дин и Тајлер ЗЛАТЕН СПАЈК, Куче Јака Со Убава Месинг И Никел Хардвер-Црна Големина 34 - Инчен од 1-1/2-Инчен-Се Вклопува Вратот 32-Инчен

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Висококвалитетна Кожа Од Европа Цврсти никел прстени и тока. Достапно Во Црна, Кафеава или Тен. Достапно во Различни Големини. Оваа Јака Е Широка 1-1/2". Висококвалитетна Кожа Од Европа. Цврсти никел прстени и тока. Достапно Во Црна, Кафеава или Тен. Достапно во Различни Големини. Оваа Јака Е Широка 1-1/2". Нашите јаки за кучиња Со Златен Шилец имаат цврста какоailsетика на ноктите. Дозволете духот на вашето куче да блесне со нашите месинг шила и никел столпчиња.

Основните својства

Додатоци на производот