Контролер за замена на Meilianjia, за систем на конзола Атари 2600

Контролер за замена на Meilianjia, за систем на конзола Атари 2600

Това е достапна
DEN 1075.20
Количина на стоки:

Направено од висококвалитетен материјал ABS, фино изработка За сите системи Atari 2600 и компатибилни со конзолите на Atari 7800 (не ги поддржуваат сите игри на Atari 7800). Oyојстикот усвојува ергономски дизајн, кој е многу удобен за одржување. Напреден контролер на џојстик со копчиња за работа и четиринасочен џојстик во исто време. Сликите се точни заради вистинското снимање, проверете го внимателно за да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. Пакет вклучувајќи : 1 x Заменски контролер на џојстик. Заменски контролер на џојстик за системот за конзола Atari 2600.

Основните својства

Додатоци на производот