Штрајкувај го кралот г -дин Крапи молња сенка мамка

Штрајкувај го кралот г -дин Крапи молња сенка мамка

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Профил на мамка Уникатен дизајн на опашка. Профил на мамки. Единствен дизајн на опашката. Штрајкот Кинг и Воли Маршал сега ви ги нудат своите најдобро чувани тајни во Крапи Риболов Мам денес. Во текот на изминатите 25 години, Воли Маршал ја испочитува својата вештина и знаење за да ви донесе најдобра мами што може да ги купи парите што можат да ги купат. Г -дин Крапи меки пластични мами се направени со највисок квалитет на материјали и контрола на системи за да бидете сигурни дека секое мами е на ваше задоволство. Г -дин Крапи меки пластични мами ги добиваат најдобрите резултати и се дизајнирани да предизвикаат големи плочи на плочата во бес на хранење. Направете ја вашата следна авантура со риболов со риболов, оној што треба да го запомни со г -дин Крапи мами.

Основните својства

Додатоци на производот