Ласерскиот даб на Харелин Дуббин сенио

Ласерскиот даб на Харелин Дуббин сенио

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Прилагодена мешавина на мраз даб и акрилни главни влакна Добро за крилја и јаки. Квалитетен материјал. Прилагодена мешавина на мраз даб и акрилни главни влакна. Добро за крилја и јаки. Квалитетен материјал.

Основните својства

Додатоци на производот