Капчиња за сонце од Ланцом за жени широки облични капачиња од летна плажа капа што може да се преклопи за пакувања за патувања на отворено

Капчиња за сонце од Ланцом за жени широки облични капачиња од летна плажа капа што може да се преклопи за пакувања за патувања

Това е достапна
DEN 399.84
Количина на стоки:

Слама Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Материјал : Направено од хартија од слама материјал. Големина : една големина одговара за 22 1/2 инчи (7 1/8 големина на капа), одговара на повеќето жени девојки. Преклопување и пакувано : Славната капа од сонце може да се преклопи и да се стави во куфер или чанта за празници на плажа, крстарење, патување, сафари или друга летна прошетка. Одвојна лента за брадата : прилагодлива за подобро вклопување; Нема да се разнесе кога ќе стане ветровито. Одлично за градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, пешачење, црковни функции, настани за ден на трка, дури и надвор во вашиот двор или какви било активности на отворено. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Материјал : Направено од хартија од слама материјал. Големина : една големина одговара за 22 1/2 инчи (7 1/8 големина на капа), одговара на повеќето жени девојки. Преклопување и пакувано : Славната капа од сонце може да се преклопи и да се стави во куфер или чанта за празници на плажа, крстарење, патување, сафари или друга летна прошетка. Одвојна лента за брадата : прилагодлива за подобро вклопување; Нема да се разнесе кога ќе стане ветровито. Одлично за градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, пешачење, црковни функции, настани за ден на трка, дури и надвор во вашиот двор или какви било активности на отворено.

Основните својства

Додатоци на производот