Волком Машки Стандард Исмејување UPF 50+ Долг Ракав Лабава Вклопуваат Rashguard

Волком Машки Стандард Исмејување UPF 50+ Долг Ракав Лабава Вклопуваат Rashguard

Това е достапна
DEN 638.40
Количина на стоки:

88% Полиестер, 12% Еластан Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лабава фит трешгард. Волком е основан во 1991 Година Како Прва Американска Компанија за Интернат и ги комбинираше културите на скејтбординг, сурфање, сноуборд, музика и уметност преку нашиот објектив "Млади Против Establаблишмент". Оваа иста енергија продолжува до ден-денес како што ги обединуваме различните начини на живот со нашиот "Верен на овој" борбен плач.

Основните својства

Додатоци на производот