Еднонасочна Чевли Машки 3-Пакет Микро Перформанси Мрежа Боксер Краток

Еднонасочна Чевли Машки 3-Пакет Микро Перформанси Мрежа Боксер Краток

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 3-Пакетот вклучува 3 пара Црни Еднонасочни Чевли микро перформанси мрежа боксер гаќи. 3-Пакетот вклучува 1 морнарица, 1 црна и 1 вратоврска боја Парови Еднонасочна Чевли машки основни микро перформанси мрежа боксер гаќи. Карактеристики жакард појас. Има должина на шипки од 5".

Основните својства

Додатоци на производот