Машки 2 Парче Костум Тенок Фит Двојно Гради Свечена Смокинг Блејзер И Панталони За Свадба Партија Матурска

Машки 2 Парче Костум Тенок Фит Двојно Гради Свечена Смокинг Блејзер И Панталони За Свадба Партија Матурска

Това е достапна
DEN 1119.84
Количина на стоки:

65% Полиестер, 35% Вискоза Затворање на копчето. Само Суво Чисто. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 65% Полиестер+35% вискоза; поставата : полиестер-мек допир и одличен квалитет и елегантен изглед. БЛЕЈЗЕР : Обложена, јакна со двојни гради доаѓа во комплет со тенок дизајн, врвни ревери, шест предни копчиња, 2 џебови со размавта и 2 внатрешни џебови. Панталони : Завршени со уредни предни набори, јамки за ремени, коси странични џебови, прицврстување со патент и предно копче, продолжен ремен за половината, совршено се спарува со соодветната јакна. РАЗНОВИДЕН СТИЛ : Совршен За свадба, забава, матурски, бизнис, хостинг, пушење, лежење и сите прилики. УПАТСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ : се препорачува Хемиско чистење или миење раце. Закачете го костумот кога не го носите. Производите може малку да се разликуваат од сликите прикажани поради состојбата на осветлување, снимање ангел, различен монитор.Се надеваме дека ќе можете да го разберете и многу да го цениме. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите.Има 2-3% разлика според рачното мерење, во случај да се сомневате во големината, не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да ви служиме.

Основните својства

Додатоци на производот