прана Машки Марлон Чино Краток 8 Инсеам

прана Машки Марлон Чино Краток 8 Инсеам

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

100% Други Влакна Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Органски памук мешавина водат ткаени мини лента. Предни џебови за заварување. Задни џебови со затворање на копчињата. Големина 32 = 8 (20,32 см) вметнете. Прана марлон краток за мажи е направен со ткаена мини лента органска памучна растеглива ткаенина за мешавина. Дизајнерските карактеристики вклучуваат својства што ја отстрануваат влагата, предни џебови за заварување, задни џебови со затворачи на копчиња и стандардно вклопување.

Основните својства

Додатоци на производот