ПРМАЛ Бања За Складирање, Рамки За Складирање На Мијалник За Подот За Над Тоалет, Нерѓосувачки Челик Мазна Тркалезна Цевка За Перење, Практична Полица/150см

ПРМАЛ Бања За Складирање, Рамки За Складирање На Мијалник За Подот За Над Тоалет, Нерѓосувачки Челик Мазна Тркалезна Цевка За Перење, Практична

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Организатор За Заштеда на простор : Оваа Одлична Единица за Складирање Го Максимизира Просторот во Бањата Додека Обезбедува Функционално Складирање и Полици Лесно За Земање : Водоотпорен, Лесен За Чистење,Не Е Лесен За ' рѓа,Моќен,Ги Одржува Предметите Суви и Има Доволно Капацитет за Складирање. Едноставен Дизајн : Оваа Полица За Складирање Прифаќа Модерен и Едноставен Дизајн,Што е Одличен Избор за Декорација на Домот. На Дното има Прилагодлива Подлога за Стапала,која Може Слободно Да Ја Прилагоди Рамнотежата Според Потребите За Да Спречи Гребење на Подот и Ефикасно Да ја Заштити Земјата. Заштеда на простор : Употреба На Простор, Една Полица За Складирање,Само Треба Да Бидете На Дофат. Организатор За Заштеда на простор : Оваа Одлична Единица за Складирање Го Максимизира Просторот во Бањата Додека Обезбедува Функционално Складирање и Полици. Лесно За Земање : Водоотпорен, Лесен За Чистење,Не Е Лесен За ' рѓа,Моќен,Ги Одржува Предметите Суви и Има Доволно Капацитет за Складирање. Едноставен Дизајн : Оваа Полица За Складирање Прифаќа Модерен и Едноставен Дизајн,Што е Одличен Избор за Декорација на Домот. На Дното има Прилагодлива Подлога за Стапала,која Може Слободно Да Ја Прилагоди Рамнотежата Според Потребите За Да Спречи Гребење на Подот и Ефикасно Да ја Заштити Земјата.

Основните својства

Додатоци на производот