хојувак 74 парчиња Локен Накит За Коса Дредови Златна Коса Накит Коса Спирали Манжетни За Жени Плетенки

хојувак 74 парчиња Локен Накит За Коса Дредови Златна Коса Накит Коса Спирали Манжетни За Жени Плетенки

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Дојдете со 74 парчиња накит за коса за жени вкупно Шармот на косата е изработен од висококвалитетни природни цистални камења и легури. Овие додатоци за коса имаат мазна површина, светла боја и одлични перформанси. Накитот за коса е лесен за употреба и вадење. Локниот накит ве прави поимпресивни и привлечни во толпата. Дојдете со 74 парчиња накит за коса за жени вкупно. Шармот на косата е изработен од висококвалитетни природни цистални камења и легури. Овие додатоци за коса имаат мазна површина, светла боја и одлични перформанси. Накитот за коса е лесен за употреба и вадење. Локниот накит ве прави поимпресивни и привлечни во толпата. Направете шик изјава со овој комплет накит за плетенка за коса! Оваа неверојатна плетенка додатоци се едноставни, но со големо влијание со својата златна и сребрена тон завршница и кристални камења детали.

Основните својства

Додатоци на производот