Големи Свилени Лакови За Коса За Жени Клипови За Коса, Големи Штипки За Лак За Коса За Жени И Девојки

Големи Свилени Лакови За Коса За Жени Клипови За Коса, Големи Штипки За Лак За Коса За Жени И Девојки

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Уникатна и Убава-Деликатноста е единствениот начин да се опишат овие лакови за коса Многу деликатен и елегантен дизајн, одговара на која било од вашата облека. Цврстата црна боја со долг дизајн на лента ја прави погодна за дами од сите возрасти, не само што ја нагласува вашата коса, туку и додава карактер и елеганција на вашиот изглед. Големина На лента - (Должина : 15,8 инчи Ширина : 8,3 инчи) Изработени Од Свила и легура, силен и издржлив материјал ги прави многу убави и исклучителни. Идеи за Подароци за Девојки За Жени - Долгите Свилени Лакови Се совршен подарок за роденден, подарок за одмор, подарок за годишнина, подарок За Денот на Вљубените, божиќен подарок за ќерка, внука, двојка, семејство и пријатели и секој што ви се допаѓа ќе ве изненади. ПОГОДЕН ЗА сите ПРИЛИКИ - Клипови за Коса со Голем Лак совршено ги задоволуваат вашите потреби на свадби, матурски, вечери, забави, секојдневен живот, работа, училиште, одмор и многу повеќе. Ви помага да станете фокус и шарм. уникатен дизајн-Едноставна и стилска декорација на ресни. Тоа е вистинската големина и нема да изгледа премногу кога се носи, давајќи ви елегантен изглед.

Основните својства

Додатоци на производот