TKFDC Пеперутки Орхидеи Серија Клип Клип Ајкула Клип Цветна Глава Кофура Зграби Коса

TKFDC Пеперутки Орхидеи Серија Клип Клип Ајкула Клип Цветна Глава Кофура Зграби Коса

Това е достапна
DEN 3883.68
Количина на стоки:

Едноставна и свежа форма на цвеќе, двослојна тродимензионална скулптура Користење на популарните пеперутки орхидеи елементи, имитација кристално разубавување, класичен ретро не е лесно да се излезе од мода. 3д процес на де-пондерирање, фино гравирање, лесна и нежна убавина. Рачно насликана, огледало-полирана завршница, рачно нанесено масло капе. Висока челична пружина, нелизгање, густи заби, елегантно златно вакуумско обложување, отпорно на ' рѓа итн. сите се дел од практичната . Едноставна и свежа форма на цвеќе, двослојна тродимензионална скулптура. Користење на популарните пеперутки орхидеи елементи, имитација кристално разубавување, класичен ретро не е лесно да се излезе од мода. 3д процес на де-пондерирање, фино гравирање, лесна и нежна убавина. Рачно насликана, огледало-полирана завршница, рачно нанесено масло капе. Висока челична пружина, нелизгање, густи заби, елегантно златно вакуумско обложување, отпорно на ' рѓа итн. сите се дел од практичната . Едноставна и свежа форма на цвет, двослојна тродимензионална скулптуракористејќи ги популарните елементи на орхидеи од пеперутки, имитација на кристално разубавување, класичното ретро не е лесно да се излезе од модата3д процес на де-пондерирање, фино гравирање, лесна и деликатна убавина-рачно насликана, огледало-полирана завршница, рачно нанесена нафтена челична пружина, нелизгање, густи заби, елегантна златна вакуумска облога, отпорен на ' рѓа, итн.

Основните својства

Додатоци на производот