Портиер какао бесплатно, анти -старост на Термо, формулирано со екстракт од какао, 33,8 fl.oz - 1L

Портиер какао бесплатно, анти -старост на Термо, формулирано со екстракт од какао, 33,8 fl.oz - 1L

Това е достапна
DEN 1199.84
Количина на стоки:

Portier Cacao Free е развиен со нова технологија способна за враќање и спречување на стареење на косата во еден чекор на апликација, покрај елиминирање на потребата за претходно миење Неговиот богат состав заснован на какао, аминокиселини, протеини, масло од авокадо и кокосово масло им дава на жиците интензивна мекост, го намалува волуменот и го елиминира Фриз. Portier Cacao Free е развиен со нова технологија способна за враќање и спречување на стареење на косата во еден чекор на апликација, покрај елиминирање на потребата за претходно миење. Неговиот богат состав заснован на какао, аминокиселини, протеини, масло од авокадо и кокосово масло им дава на жиците интензивна мекост, го намалува волуменот и го елиминира Фриз. Portier Cacao Free е развиен со нова технологија способна за враќање и спречување на стареење на косата во еден чекор на апликација, покрај елиминирање на потребата за претходно миење. Неговиот богат состав заснован на какао, аминокиселини, протеини, масло од авокадо и кокосово масло им дава на жиците интензивна мекост, го намалува волуменот и го елиминира Фриз. Во кои видови на коса да се примени? Кај сите типови на коса, особено фини, чувствителни и погодени од природно стареење.

Основните својства

Додатоци на производот