Салон За Стилизирање Мистерлуна Професионален Кадрава Брановидна Дифузер Капак За Фен За Коса

Салон За Стилизирање Мистерлуна Професионален Кадрава Брановидна Дифузер Капак За Фен За Коса

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Материјал : ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, автоматско позиционирање на големината на млазницата на фен за коса, цврсто држење, анти-гребење, рационализиран дизајн, тесни шевови, издржливи, еколошки Погоден за пермирање или природно завиткана коса и права коса, брзо сушење и заштеда на време. Тоа помага да се шири воздухот од вентилаторот и да се изедначи косата. Ја штити косата од концентрирана топлина, ги дува брусите и го скратува времето на обликување. Може да се користи фен за коса со надворешен дијаметар од 4-5 см.одговара одговара на повеќето професионални фен за коса со целосна големина. Вклучен пакет : 1 x Универзална Алатка За Коса со Дифузор.

Основните својства

Додатоци на производот