Уред за убавина за спиење на Nubeauty, NubeautyPlus Sleeper V-Face уред за убавина

Уред за убавина за спиење на Nubeauty, NubeautyPlus Sleeper V-Face уред за убавина

Това е достапна
DEN 155.36
Количина на стоки:

? Лизгачот на лицето е флексибилен, се држи до употреба и лесно го прави лицето линијата е поцврста ? ? Направете ја кожата сјај и ефикасно да ги подобри линиите на лицето и двојната брада. ? [Лесен за употреба и носење] - Можете да го прилагодите интензитетот според вашите потреби, додека читате, спиете, гледате телевизија или правите домашни работи. Мал и лесен, тој е погоден за употреба во канцеларии, домови и патување. ? Ако имате какво било прашање со предметот, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Добредојдовте во нашата продавница добредојде во нашата продавница ——————————————— 1. Ние ви нудиме најразлични доверливи и висококвалитетни производи и се надевам дека можете да ги купите вашите омилени производи. Ако имате какви било прашања, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да се потрудиме да се осигураме дека имате 100% задоволително искуство за купување! Како да користите : Измијте го вратот (ексфолијација ако е потребно) Нанесете тонер и навлажнувач. Скокајте ги краевите на увото како маска. Осигурете се дека двата нурка се свртени навнатре и цврсто притискаат против под брадата. Вклучете го уредот на. Оставете го тоа додека спиете или ги правите вашите работи.

Основните својства

Додатоци на производот