Aut 2 Парчиња Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси, Лисја Од Есенско Дрво Од Желади Водоотпорни Еднократно Со 2 Џебови Со Патент, Дневен Престој На Базен За Патува

Aut 2 Парчиња Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси, Лисја Од Есенско Дрво Од Желади Водоотпорни Еднократно Со 2 Џебови Со Патент, Дневен

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

2 ПАРЧИЊА ВЛАЖНИ СУВИ КЕСИ : 2 пакувања влажни кеси, големата е 11,81 х 13,6 инчи, малата е 5,12 х 8,66 инчи Доволно голем за да собере суви и влажни предмети, како што се долна облека, костими за капење, пелени, крпи за плажа, шампон, чорап. ВОДООТПОРЕН И ЕДНОКРАТНО : Влажните Кеси се направени од полиестер отпорен на вода, може да се користи постојано по миењето. Влажните кеси се меки, еднократно, преносливи, лесни, без бпа, се перат во машина, безбедни за бебиња. Овие кеси опремени со издржлив и мазен патент. Забелешка : подобро е за работи што се влажни, но не капе влажни. 2 КЕСИ СО ПАТЕНТ : Две прегради со патент ги одржуваат влажните и сувите крпи одвоени и добро ја одржуваат влагата или мирисите. Секоја крпа пелена влажна кеса содржи влажен дел кој е зашиен и запечатен без фитил или протекување. Можете да ги ставите пелената, влажниот костим за капење и крпата во една од преградите и да ја ставите сувата валкана облека во друга. ШИРОКА ПРИМЕНА : оваа водоотпорна влажна торба за бебиња е многу погодна за носење влажни костими за капење за детски часови по пливање. Влажните суви кеси можат да играат улога кога ќе го однесете вашето семејство на викенд патување, паркови, плажи, базени и летни кампови. Може да се користи и како пелени влажни суви кеси, патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти, торба за перење, кеси за организатори. ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Нашите влажни кеси се многу лесни, рачката прифаќа предвремен дизајн и може да се отвори, лесен за употреба и виси некаде за да заштеди простор, како рачка на вратата, количка, шипка за крпи, задниот дел од седиштето во автомобилот. Совршен за патување на отворено или патување. 2 ПАРЧИЊА ВЛАЖНИ СУВИ КЕСИ : 2 пакувања влажни кеси, големата е 11,81 х 13,6 инчи, малата е 5,12 х 8,66 инчи. Доволно голем за да собере суви и влажни предмети, како што се долна облека, костими за капење, пелени, крпи за плажа, шампон, чорап. ВОДООТПОРЕН И ЕДНОКРАТНО : Влажните Кеси се направени од полиестер отпорен на вода, може да се користи постојано по миењето. Влажните кеси се меки, еднократно, преносливи, лесни, без бпа, се перат во машина, безбедни за бебиња. Овие кеси опремени со издржлив и мазен патент. Забелешка : подобро е за работи што се влажни, но не капе влажни. 2 КЕСИ СО ПАТЕНТ : Две прегради со патент ги одржуваат влажните и сувите крпи одвоени и добро ја одржуваат влагата или мирисите. Секоја крпа пелена влажна кеса содржи влажен дел кој е зашиен и запечатен без фитил или протекување. Можете да ги ставите пелената, влажниот костим за капење и крпата во една од преградите и да ја ставите сувата валкана облека во друга. ШИРОКА ПРИМЕНА : оваа водоотпорна влажна торба за бебиња е многу погодна за носење влажни костими за капење за детски часови по пливање. Влажните суви кеси можат да играат улога кога ќе го однесете вашето семејство на викенд патување, паркови, плажи, базени и летни кампови.

Основните својства

Додатоци на производот