ЏИКБФА Топче За Голф Небо Влажни Суви Кеси 2 парчиња Водоотпорна Влажна Кеса За Повеќекратна Употреба Влажни Суви Кеси За Костими За Капење Платнени Пелени Базен З?

ЏИКБФА Топче За Голф Небо Влажни Суви Кеси 2 парчиња Водоотпорна Влажна Кеса За Повеќекратна Употреба Влажни Суви Кеси За Костими

Това е достапна
DEN 891.20
Количина на стоки:

Доволно Простор : Големина на голема влажна торба-30см х 36см (11,8*14,2 инчи) Доаѓа Со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка Мултифункционални Кеси : тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси,патни торби,вреќи за складирање,козметички кеси,чанти,вреќи за перење,вреќи за перење,кеси за организатори,влажна сува кеса за делови од пумпата за гради. Совршен за подарок за туширање. Лесно За Чистење : влажната сува кеса може да се мие рачно и да се пере во машина, лесна за нега и чистење; за да го продолжиме животниот век на нашите вреќи за повеќекратна употреба, препорачуваме сушење на воздухот на нашата брзо сува ткаенина. ВЛАЖНИ СУВИ КЕСИ - 30см Х 36СМ И 15СМ Х 22см € Пакет Содржи : 2 парчиња влажна кеса®Големина : 30см х 36см(11,8*14,2 инчи)+15см х 22см (5,9*8,7 инчи) + Инструкции За Печатење : Печатење на целата површина + Различни модели : различни модели, добро изработени, мултифункционални за луѓе кои сакаат се што е чисто. Добар избор за вас.+Применливи Сценарија : торба За Пелени, складирање делови за пумпа за гради, валкана влажна спортска облека и складирање шорцеви за пливање, складирање на подлога за обука на кученца, голема влажна торба за патување што може да складира тоалети, детска облека, бебешки предмети и влажни костими за капење.

Основните својства

Додатоци на производот