Череп Со Пеперутка Торба За Пелени Ранец Водоотпорна Мама Торба Ранец Со Голем Капацитет

Череп Со Пеперутка Торба За Пелени Ранец Водоотпорна Мама Торба Ранец Со Голем Капацитет

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлив ремен и страничен патент за поудобна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и новопечени мајки, практично е во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската мама чанта има џеб со главен волумен + странични џебови + преден џеб со патент + мала кутија за складирање, така што ќе можете да спуштите пелени и други предмети без товар. Ако имате какви било прашања во врска со нашата водоотпорна торба за бебиња, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот