Фанистар Анх Африканска Печатена Торба За Пелени Торба За Бебиња Торба За Пелени Водоотпорна Патна Торба За Рамо За Мама И Тато

Фанистар Анх Африканска Печатена Торба За Пелени Торба За Бебиња Торба За Пелени Водоотпорна Патна Торба За Рамо За Мама И Тато

Това е достапна
DEN 1587.20
Количина на стоки:

полиестер Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. Димензии на торба за бебиња : 11 х 15,7 х 7 инчи(Л х х х Ш).Дизајниран со џеб со главен капацитет,страничен џеб,џеб со преден патент,мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џебови.Ова е една мултифункционална торба.Бојата има црна, сива и црвена боја. Бебешка Торба Унисекс Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина.Модерен персонализиран дизајн, издржлив, голем капацитет, мода,прилагодлива должина на ременот,може да се користи како торба за пелени,торба за пелени,дневен ранец за патување,ранец за лаптоп, костум за млада мајка и тато кои имаат многу работи за неа/неговото бебе кога се дружат. Дизајн Торба За Рамо : Нашиот смешен дизајн на торба за рамо со шема отпечатена на чантата и посебен оддел за складирање на различен залив items.It е симпатична торба за рамо, кул торба за пелени.Печатената торба за бебиња за момчиња е со голем капацитет, може да собере широк спектар на предмети потребни за излегување на отворено и патување. Голем Капацитет : Врвен дизајн на затворање со патент, лесен за складирање и одземање,пространа и независна област за дизајн на шишиња,попогодна за употреба повеќе џебови со доволно простор за сите ваши работи,вклучувајќи шише за нега,пелена,марамче,облека за бебиња итн.

Основните својства

Додатоци на производот