Дефан Ушна Подлога Поправка Делови Костум Замена Уво Рампа И Лента За Глава Компатибилен Со Sony ps3 ps4 Златен Безжичен CECHYA-0083 Стерео 7.1 Слушалки

Дефан Ушна Подлога Поправка Делови Костум Замена Уво Рампа И Лента За Глава Компатибилен Со Sony ps3 ps4 Златен Безжичен CECHYA-0083 Стерео

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Состојба : Сосема Ново Ушни перничиња : 3,9 Х 3,9 Х (0,8-1,06) инчи (10 Х 9,8 Х (1,9-2,7) см). Лента за глава : 8,5 Х 1,9 Х 0,6 инчи (21,7 Х 4,8 Х 1,5 см). Компатибилен Со : Златни Безжични Стерео Слушалки, PS3 PS4 CECHYA-0083 Слушалки. Содржина На Пакетот : Сина Ушна Подлога X 2 + Сина Лента За Глава X 1. Состојба : Сосема Нови Ушни Перничиња : 3,9 Х 3,9 Х (0,8-1,06) инчи (10 Х 9,8 Х ( 1,9-2,7) см) Лента за Глава : 8,5 Х 1,9 Х 0,6 инчи (21,7 Х 4,8 Х 1,5 см). Компатибилен Со : Златни Безжични Стерео Слушалки, PS3 PS4 CECHYA-0083 Содржина На Пакетот Слушалки : Сина Ушна Подлога X 2 + Сина Лента За Глава X 1.

Основните својства

Додатоци на производот