Симпатична панда мечка бебешки ќебиња за момчиња супер меко топло дете ќебиња за девојки лесен креветче ќебе фрли ќебе за расадник за новороденче за новороденче У?

Симпатична панда мечка бебешки ќебиња за момчиња супер меко топло дете ќебиња за девојки лесен креветче ќебе фрли ќебе за расадник за

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

*【Редовно миење на идеална големина; топла вода под 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време Спецификација : Големина : 30x40 Во материјал : 40% памук + 60% полиестерски пакет Вклучува : 1* Карактеристики на бебето - Редовно миење на големината; топла вода под 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време.

Основните својства

Додатоци на производот